Naujienos | Ąžuolų namai
!

Vieta mieste. Kiek tai svarbu?

2023-09-06

"Vieta, vieta ir dar kartą vieta - svarbiausias dalykas renkantis būstą" - architektas ir "Ąžuolų namai" projekto autorius A. Kaušpėdas / JP Architektūra/ Kviečiame susipažinti su mūsų kvartalu Aukštuosiuose Šančiuose. Čia sukurta visa nauja infrastruktūra su pėsčiųjų ir dviračių takais, vidiniais kiemais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais ir kt.patogumais.

!

Gražinamės

2023-08-04

Mūsų ką tik pastatyto namo C1 aplinka gražėja. Su rangovų pagalba aktyviai vykdome aplinkos apželdinimo ir poilsio zonų įrengimo darbus. Neįtikėtina, kiek daug medžių ir augalų jau pasodinta! O darbai dar nesibaigė. Augalų sodinimas vyksta etapais pagal jų vegetacijos ritmą.

!

80% butų rado savo šeimininkus

2023-06-02

Džiaugiamės naujakurių šurmuliu name. Nemažai nupirktų butų savininkų jau įsirengė savo naujus namus arba įrengimas juda link pabaigos. Tuo tarpu ir mes nesnaudžiame - įrengėme net 5 butus, iš kurių du pardavėme net nespėjus atlikti visų pilnos apdailos darbų. Šiuo metu turime pasiūlyti tris 2-jų kambarių butus su skirtingais įrengimo pilnos apdailos variantais.

RODYTI DAUGIAU

  Susisiekite

  * privalomi laukeliai

  Siųsti

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
  Netrukus su Jumis susisieksime!

  Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų Privatumo politikoje .

  SUTINKU

  SEKITE MUS