Vieta mieste. Kiek tai svarbu? | Ąžuolų namai

Vieta mieste. Kiek tai svarbu?

2023-09-06
"Vieta, vieta ir dar kartą vieta - svarbiausias dalykas renkantis būstą" - architektas ir "Ąžuolų namai" projekto autorius A. Kaušpėdas / JP Architektūra/
Kviečiame susipažinti su mūsų kvartalu Aukštuosiuose Šančiuose. Čia sukurta visa nauja infrastruktūra su pėsčiųjų ir dviračių takais, vidiniais kiemais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko treniruokliais ir kt.patogumais. Automobiliu, viešuoju transportu, dviračiu ar pėsčiomis lengvai pasiekiamas miesto centras, vaikų darželiai, mokyklos, Nemunas, Panemunės šilas ir daugelis kitų Kauno objektų. Ir visa tai šalia didžiausio kaimyno - Aukštųjų Šančių Ąžuolyno.
Laukia labai įdomūs ateinantys metai, kai pradėsime įgyvendinti architektų viziją ir kvartalas igalainiui įgaus visai kitą vaizdą bei vertę.
 

  Susisiekite

  * privalomi laukeliai

  Siųsti

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
  Netrukus su Jumis susisieksime!

  Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų Privatumo politikoje .

  SUTINKU

  SEKITE MUS