Apie | Ąžuolų namai

Apie
projektą

ĄŽUOLŲ NAMAI - projektas, kuriame dera šnarančios gamtos ramybė ir ranka pasiekiami miesto malonumai. Projekto tikslas - visapusiškai patenkinti kiekvieno poreikius.

Čia kuriama gyvo miesto idėja ir visavertė gyvenimo erdvė: komercinių paslaugų alėja, terasos, žaidimų bei poilsio zonos, uždari kiemeliai be antžeminio parkavimo, jaukiai apželdinta aplinka, miesto pėsčiųjų bei dviračių takai ir lauko treniruokliai.

Galimybė neskubėti – atsipalaiduoti, visu kūnu ir mintimis mėgautis mišku, Nemuno krantine ir patirti komfortišką balansą kasdien.

Namai - tikram gyvenimui, verslui ir poilsiui!

13

Statybos etapų

622

Gyvenamųjų butų

847

Automobilių vietų

Gamtos apsupty

Nemuno krantinę juosia brandus Aukštųjų Šančių ąžuolynas ir Panemunės miško parkas, kuriuose takai ir takeliai veda prasiblaškyti ir pailsėti po dienos darbų. Pėsčiomis aplankysite Aukštųjų Šančių piliakalnį, Trijų Mergelių pėsčiųjų tiltą, Panemunės šilą ar tiesiog pasivaikščiosite po mišką ir pajusite neįkainojamų gamtos turtų vertę visai greta namų! Puikiai išvystyta dviračių takų infrastruktūra, vos per keliolika minučių leis pasiekti KTU studentų miestelį ir miesto centrą.

VIETA

swiper
bgrnd

Verslas
arčiau namų

Paslaugos ir parduotuvės namų kieme – ypač didelis privalumas naujakurių bendruomenei. Puikiai žinome, kad savaitgalio rytais privalu pasimėgauti lėtai ir ramiai. Tad tik išėję į kiemą rasite šviežių bandelių, kavos ir paruoštus vėlyvus pusryčius bei kasdienius pirkinius.

Ir visa tai pasiekiama ne tik savaitgaliais! Pirmo aukšto patalpose įsikursiantys verslai suformuos patrauklią grožio ir sveikatingumo paslaugų, kavinių, kepyklėlių bei parduotuvių liniją ir leis sutaupyti brangaus laiko.

1825 m2

Komercinių patalpų

  Susisiekite

  * privalomi laukeliai

  Siųsti

  Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
  Netrukus su Jumis susisieksime!

  Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų Privatumo politikoje .

  SUTINKU

  SEKITE MUS